Посмішки

Посмішка - легко розпізнавана емоція особи. Посмішка запускає певні процеси в мозку людини, активуючи зв'язок "мозок-тіло". Це відбувається в лівій лобовій частці, яка відповідає за емоції щастя. Так чим корисна посмішка?

 

1. Посмішка робить нас щасливими (навіть при поганому настрої).

 

Пам'ятайте про зв'язок мозок-тіло? Так ось, звичайна усмішка посилає в мозок сигнал, що ми щасливі. А коли ми щасливі, організм починає виробляти різного роду ендорфіни, які піднімають настрій. Цей принцип був відкритий в 1980-х роках і підтверджений цілим рядом досліджень. Але дослідження показують і зворотний бік: насупившись, люди починають відчувати себе нещасливими.

 

2. Посмішка робить щасливими оточуючих тебе людей.

 

Посмішка - заразлива. Дослідження показують, що досить побачити усміхненого друга або подругу, і людина мимоволі починає робити те ж саме. Забавно, правда? Коли хтось посміхається, він заражає хорошим настроєм інших людей. Усміхнений людина приносить щастя.

 

3. Посмішка робить нас більш привабливими.

 

Ми звертаємо увагу на людей, які посміхаються. Існує фактор тяжіння: ми хочемо знати, хто і навіщо посміхається. Похмурість і гримаси відштовхують людей, а усмішка приваблює. Чарівна посмішка робить людину привабливішою в очах представників протилежної статі. Тому, наступного разу, коли будете призначати побачення, не забудьте посміхатися. Це зробить вашу «половинку» більш щасливою, а вас - більш привабливими.

 

4. Посмішка допомагає зняти стрес.

 

Посмішка допомагає позбутися втоми, перевантаженості. Посмішка здатна зменшувати відчуття тривоги. Коли сигнали, що ми щасливі (навіть якщо це і не зовсім так ... в даний момент), досягають мозку, організм, як правило, зменшує частоту дихання і серцевих скорочень. Зниження рівня стресу дуже гарно позначається на здоров'ї в цілому, так як в результаті знижується артеріальний тиск, поліпшується травлення і нормалізується рівень цукру в крові.

 

5. Посмішка більш приваблива, ніж макіяж.

 

69% відсотків людей вважають, що усміхнена жінка без макіяжу більш приваблива, ніж жінка без посмішки, яка використовує косметику. М'язи, які ми використовуємо, щоб посміхатися, підтягуються, що роблять людину молодше.

 

6. Посмішка позитивно впливає на здоров'я.

 

Посмішка допомагає імунній системі працювати краще. Коли ви посміхаєтеся, ви більш розслаблені. Цілий ряд досліджень доводить позитивний вплив сміху на здоров'я людини, в т.ч. і те, що сміх схожий на міні-тренування, в результаті чого спалюється жир і поліпшується рельєф м'язів преса. Сміх також покращує кровообіг, знижує рівень цукру в крові, зменшує рівень стресу і покращує сон. Він також здатний підвищувати в організмі рівень антитіл, що борються з інфекціями і поліпшують роботу імунної системи.

 

7. Посмішка робить вас успішніше

 

Усміхнені люди виглядають більш впевнено. Одягніть посмішку на збори і зустрічі, і люди будуть реагувати на вас по-іншому. Згідно з дослідженнями, опитані схильні вважати, що такі люди більш привабливі, впевнені в собі, порядні і рішучі.#Теги: посмішки

Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: