Необхідність в стоматологічній допомозі займає значне місце в житті кожної людини. В одному випадку-це усунення  проблеми, яка виникла, в іншому-її запобігання.

Наш колектив працює єдиною командою професіоналів. Ми детально обговорюємо індивідуальний план лікування і скорегуємо, враховуючи ваші побажання. Завдяки цьому Ви заздалегідь будете знати результат лікування, а також про всі методи, які використовуватимуться для досягнення красивої та здорової посмішки!
Досвід династії, моральні пріоритети, прагнення до нових знань забезпечує надання стоматологічної допомоги високого рівня.

Ми з радістю виконаємо лікування для Вас, врахувавши індивідуальні потреби, докладемо всіх зусиль, спрямованих на збереження здоров`я Ваших зубів!
У клініці ми оточуємо турботою, увагою, створюємо атмосферу спокою і доброзичливості, щоб час лікування пройшов легко і непомітно.

 

 

Ярослав Григорович Лейвін

Куратор клініки, чудовий хірург, імплантолог, ортопед.

 

 

Валентина Павлівна Базилевич

Лікар-стоматолог змішаного прийому. Добра та чуйна до кожного пацієнта, гостро сприймає чужий біль. Лікує карієс та його ускладнення, використовуючи найсучасніші технології та матеріали. Проводить відбілювання зубів, що дає змогу досягти майже ідеальної посмішки

 

 

Анна Михайлівна Яворська

Лікар-стоматолог змішаного прийому. Однаково прекрасно реставрує зуби, лікує пульпіт, періодонтит як дорослим, так і найменшим пацієнтам. Професіонал в лікуванні під седацією  Виконує складні роботи по реставрації зубів та ендодонтії. Високий професіоналізм та володіння іноваційними методиками дозволяють досягати прекрасних результатів навіть в непростих клінічних випадках. Анна цінує можливість розвивати свій професійний потенціал, освоюючи нові технології та матеріали.

 

 

Анна Михайлівна Лейвін

Ортодонт нашої клініки. Кваліфікований спеціаліст з енциклопедичними знаннями та аналітичним складом розуму, що дає змогу спрогнозувати та отримати найкращий результат в лікуванні найскладніших випадків

 

 

Полив'ян Андрій Вікторович

Асистент клініки, відповідальний, старанний помічник лікарів різних спеціалізацій

 

 

Голомах Юлія Володимирів

Лікар-гігієніст, помічник лікарів різних спеціалізацій