Професійна гігієна
Професійна гігієна в даний час є найважливішим елементом комплексного лікування захворювань тканин пародонта, а також невід'ємною складовою терапії всіх стоматологічних захворювань. Гігієна ротової порожнини - це професійне чищення зубів шляхом видалення зубного каменю, над- і підясневих зубних відкладень, і згладжування поверхні кореня, що перешкоджає в подальшому утворенню зубного нальоту.

Посмішки
Посмішка - сама легко розпізнавана емоція особи. Посмішка запускає певні процеси в мозку людини, активуючи зв'язок "мозок-тіло". Це відбувається в лівій лобовій частці, яка відповідає за емоції щастя. Так чим корисна посмішка?

Кальційвмісна дієта
Кальцій - це життєво необхідний елемент, без нього життя людини була б неможлива. Кальцій необхідний кожній нашій клітині, включаючи клітини серця, нервів і м'язів. Він необхідний для забезпечення нормальної життєдіяльності всіх живих організмів.

Імплантати
Імплантати (нім. Implantat) - клас виробів медичного призначення, які використовуються для імплантації в організм або в ролі протезів (замінників відсутніх органів людини), або в якості ідентифікатора (наприклад, чіп з інформацією про домашню тваринку, вживлюваний під шкіру). Імплантати стоматологічні - вид імплантатів для імплантації в кістки верхньої та нижньої щелепи, які використовуються в якості основи для прикріплення знімних і незнімних стоматологічних протезів. Існує також імплантація капсул з фармакологічними вмістом, наприклад протизаплідних капсул Norplant (англ.), Що містять гормональні контрацептиви.

« 1 2 3 4