Терапія каналів зуба
Терапія каналів зуба- головна складова ендодонтії, розділу стоматології, що займається попередженням, діагностикою та лікуванням захворювань пульпи зуба (судинно-нервовий освіту, розташоване всередині зуба).

Естетика посмішки
Основною мотивацією до вирішення проблем, пов'язаних з поганими зубами, є косметичний дефект і головна турбота естетичної стоматології - зняти психологічний дискомфорт. Що ж робить посмішку красивою?

Пародонтологія
Захворювання пародонту поширені широко. Дослідження показують, що практично у кожної людини після 35 років в тій чи іншій мірі є прояви подібних захворювань, які призводять до рухливості і втрати зубів, якщо вчасно не почати лікування. Підступність захворювання в тому, що вона не виявляє себе довгі роки. Важливо використовувати сучасні методи лікування та профілактики захворювань пародонту, які дозволяють успішно вилікувати пародонтит на ранніх стадіях, зупинити важку форму перебігу і запобігти можливим загострення.

Хірургічна стоматологія
Перехід на більш м'яку їжу і деякі інші фактори історично привели до того, що розміри щелепи зменшилися, тому третім корінним зубам (так званим «зубам мудрості») часто недостатньо місця для прорізування і ефективного жування їжі. На жаль, незадовільна гігієна цієї області, постійний тиск на другий корінний зуб, ортодонтичні проблеми приводять до появи хронічного запалення, яке може зажадати (при загостренні) невідкладної хірургічної допомоги, аж до стаціонарного лікування. Однак якщо вчасно вирішити це питання на користь видалення, багатьох проблем вдається уникнути або вирішити їх з найменшими втратами часу, нервів і власного здоров'я.

« 1 2